KURZY Access Bars

“Pokud jsi sám sebou, jsi největším darem tohoto světa!"

Být sami sebou, řídit svůj život a tvořit cokoliv - nemusí být dřina. Jde to s lehkostí a radostí.
Hned a do té doby, do kdy si to budete vybírat.

Používejte nástroje Access Consciousness, hrajte si s nimi a buďte přínosem pro sebe i ostatní. Posouvejte se dál, klidně za hranice toho, co si teď umíte představit. Je to velká zábava 🙂

“Vše v životě k nám přichází s lehkostí, radostí a slávou." (Gary Dougles)

Metoda Access Bars je jednoduchá a naučíte se ji za jediný den. Používat ji a těžit z jejích výsledků však budete celý život. 

Nemáte s touto metodou zkušenosti? Nejste terapeut, masér, lektor? Nejste zběhlý v technikách osobního rozvoje či práci s energií? To vůbec nevadí. Nic z toho není pro zvládnutí této metody potřeba. Naučí se ji opravdu každý, kdo chce. Včetně dětí. Ty to navíc zvládají velmi, ale opravdu velmi rychle :-).

Jak kurz Access Bars probíhá?

Během jednoho dne projedete celou techniku 32 bodů na hlavě. Vše si vyzkoušíte v praxi - 2x Barsy obdržíte a 2x Barsy dáte. Pokud jste se s metodou dosud nesetkali, vše si zažijete rovnou a přímo. Já to měla stejně :-). 

Navnímáte více svoje tělo, dopřejete mu úžasný relax. V tomto příjemném stavu odbouráte svoje strachy a obavy a otevřete se novým možnostem. Skvělé je to, že k nepříjemnostem z minulosti se nemusíte vědomě vracet a zažívat je znovu a znovu. Vše se odehrává v přátelské atmosféře, lehkosti a radosti. 

Za jeden den se naučíte to,
co vám a ostatním může pomáhat po celý život.

 • Seznámíte se se zakladatelem Access Consciousness, shlédnete video, kde metodu představí
 • Vysvětlím, jak metoda funguje a předám vám znalost používání kombinací přístupových bodů Access Bars. Ukážu vám, jak spouštět jednotlivé BARs body. Pod mým dohledem si vše důkladně vyzkoušíte - v průběhu kurzu 2x Bars sezení přijmete a 2x ho dáte.  
 • Dozvíte se i spoustu dalších snadných a velmi účinných nástrojů ke změně svého života. 
 • Seznámíte se Access Consciousness čisticí prohlášení, tzv. "Clearing statements" a naučíte se, jak ho snadno a účinně používat. 
 • Dozvíte se jak spustit tři tělesné procesy Access Consciousness - TSS, Exit Stage Left a Thymus. Poslední jmenovaný můžete spouštět sami sobě a slouží na podporu samoléčebných schopností těla a imunity. 
 • Získáte oficiální manuál Access Bars v českém jazyce, mapy bodů Bars, detailní vysvětlení a popsání jednotlivých bodů na hlavě. S tímto návodem zvládnete dávat Barsy okamžitě po odchodu z kurzu 🙂
 • Získáte certifikát praktika metody Access Bars od společnosti Access Consciousness

Po kurzu se stáváte certifikovaným Access Bars praktikem a můžete IHNED používat Access Bars pro své blízké i jako své podnikání. 

Můžete se přidat ke komunitě lidí, kteří se Access Consciousness zabývají. Můžete se účastnit výměn sezení Access Bars za symbolické ceny a vyměňovat si zkušenosti.

Co se může po kurzu stát?

Mnoho. Může se začít měnit váš život. Můžete se začít měnit vy. Je možné, že změna bude viditelná i pro ostatní. S velkou pravděpodobností si ji všimnete sami. Možná hned, možná za pár dní, možná později. Jak to? Bude se to dít s lehkostí, tak nějak samozřejmě a samo sebou :-). 

Po kurzu hrozí to, že budete: 

 • sebevědomější
 • vybírat si více pro sebe
 • rozhodnější
 • mít větší nadhled
 • podnikavější a tvořivější
 • méně hodnotit a soudit nejen ostatní, ale i sami sebe
 • zažívat více radosti a hojnosti
 • plnit si svoje přání
 • mít lepší mezilidské vztahy
 • mít větší kontakt se svým tělem a tedy otevřenější přístup k jeho léčení
 • můžete začít pomáhat i ostatním
 • a mnohé další 🙂

S dětmi na kurz? A k čemu to bude dobré?

Jasné!!! Access Consciousness je dětem velmi otevřený a je na ně skvěle připraven. Děti si energii Accessu velmi užívají. Velmi rychle se učí (nemají tolik předsudků a úhlů pohledu jako my dospěláci). Dostanou svoje vlastní dětská skripta. Bars body nachází s naprostou lehkostí a okamžitě. 

Děti dodávají kurzu zcela novou energii. Absolvovat kurz s vlastním dítětem je úžasný zážitek. Jednak máte parťáka a vlastního terapeuta doma. Pokud vám spustí Barsy děti, je to mnohem rychlejší, lehčí a větší jízda :-). 

Svěřit se do rukou dítěte (a svého obzvlášť) bylo pro mě jako matku velkou zkušeností. Přenechat mu důvěru, že to udělá dobře, že to ví... Poprvé, podruhé to byla jízda. Hodně věcí mi v hlavě jelo a šrotovalo. Teď už to mám s lehkostí a naprostou důvěrou. Navíc se to přeneslo i do každodenních situací. Koukám na ně a hlavně na něj hooodně jinak :-).

Pokud váháte mezi sezením/ležením a celým kurzem, položte si otázky třeba u mého seriálu 🙂

Zvědavost???

Pomáhat druhým

Dávání x přijímání

Barsy zdarma???

Snadné učení???

Nové možnosti???

Termíny a místa konání kurzů včetně ceny

Více o metodě Access Bars a jejích účincích