lektora zdravotní tělesné výchovy
autorka projektu Zdravá záda JINAK
www.michaelapatikova.cz

Krásný den, jsem Míša. Svým vzhledem a postavou rozhodně neodpovídám obecné přestavě o trenérovi :-), ale spíše oplácané holce (NEJEN krev a mlíko :-)). Jsem také máma školáka, která si ráda hraje. Je však vzhled tak důležitý?

Baví mě odhalovat souvislosti v těle a umím je dobře předávat dál. Při cvičení vás vedu k vnímání vlastního těla. To se děje díky tomu, že na lekcích téměř necvičím a vedu vás svým hlasem.

Líbí se mi neustále posouvat pohyb a jeho vnímání dál do dalších činností, spojovat informace a odhalovat další souvislosti. Největší radost mám z toho, když se vám zdravé pohybové návyky vryjí pod kůži tak, že vám přijde divné udělat to jinak (postaru) 🙂

Na lekcích propojuji zdravotní cvičení s dalšími metodami, které mi dávají smysl. Využívám prvků SM systému, inspiruji se Feldenkraisovou metodou, Pilates, totálním plaváním, cvičení po porodu, ale třeba i drobnostmi z osobního rozvoje.

Již 6 let vedu individuální i skupinové lekce a semináře v Plzni. Dva roky předávám své zkušenosti i online ve formě videí, online kurzů, živých lekcí přes kameru s jednotlivci i skupinami. A mám spousty spokojených klientů 🙂

Odborné pohybové vzdělání

2005 - lektorka orientálního tance

2011 - lektorka Strolleringu - cvičení s kočárky

2012 - rekvalifikace lektor Pilates

2013 - SM systém (A, B)

2014 - lektor Aquaerobicu

2016 - lektor Power plate + power plate post natal

2017 - KBT O.1 a O.2 - kolibové balanční techniky otvírací

2018-19 - rekvalifikace Zdravotní tělesná výchova

2021 - vědomé tejpování

 

Dále individuální vzdělávání v pohybu i osobním rozvoji a dalších technikách.